Hale magazynowe spełniające założenia

autor: Adam Wójcik

Hale magazynowe spełniające założenia

Dobre hale magazynowe to fundamenty prowadzenia interesu w przypadku firm z branży dystrybucyjnych, logistycznych czy zajmujących się składowaniem towarów. Na polskim rynku naprawdę jest w czym wybierać, więc nowi właściciele firm nie mają o co się martwić.

Przy budowie powierzchni magazynowych zastosowanie znajdują hale typu FE, TFS, ALU, SFS, UNI. Jeśli chodzi o pierwsze z nich - FE - to jej konstrukcja nośna wykonana jest z kratownic stalowych zwieńczonych kształtownikami z profili aluminiowych z ukształtowanymi kanałami w celu montażu poszycia PCV. Elementy ramy są połączone wkładami ze stali galwanizowanej mocowanymi do profili aluminiowych połączeniami śrubowymi i nitowymi. Wszystkie elementy konstrukcji łączone są za pomocą wysokowytrzymałych sworzni. Hale namiotowe TFS to najnowszy produkt na rynku hal namiotowych zaprojektowany z myślą o zbliżeniu parametrów hal namiotowych do obiektów stałych przy zachowaniu ich podstawowych zalet. Hale TFS przeznaczone są do całorocznej eksploatacji w każdym klimacie oraz w strefach o ekstremalnych warunkach atmosferycznych bez konieczności demontażu i konserwacji przez wiele lat. W halach klasycznych ALU konstrukcja wsporcza składa się z ram – stalowych kratownic, podzielonych na sekcje aby zmaksymalizować strukturalną wytrzymałość konstrukcji. Wszystkie elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie przez malowanie. Natomiast hale namiotowe UNI są nowoczesnymi produktami służącymi do przykrywania boisk do gier zespołowych, kortów tenisowych, basenów, magazynów oraz ujeżdżalni dla koni z przeznaczeniem do całorocznego użytkowania.

Efektowny kształt bryły oraz wysoka estetyka wykonania stwarzają z hali UNI produkt łatwy do wkomponowania w istniejącą architekturę lub w parkowe otoczenie, gdzie zawsze stanowić będą ciekawy i godny zainteresowania element.


Zobacz też: ,